Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Prasóweczki

Moda szanuje się powtarzać – można toż zauważyć po powracających trendach. Desenie, kolory, kształty i wyglądy. Co każdy czas możemy zobaczyć to zarówno na wybiegach, jak również na drogach. Znane i zapomniane rozwiązania modowe stoją się znów średnie i chętnie wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które właśnie powracają, oraz były na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku bardzo ciekawe było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym połączeniem była teraz czerń w parze ze złotymi lub silnymi cekinami. Ta moda powraca – nie dopiero na ubraniach. Coraz powszechnie poleca się cekiny, złote i srebrne zdobienia przy tworzeniu wygodnych, codziennych butów. Przeważnie są one stosowane z czernią, szarościami i czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe polecają ten pierwiastek oraz sprawiają spośród jego użyciem baleriny, mokasyny, a również szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To pantofle z paskiem przy kostce, który intensywnie się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten język pojawia się coraz głównie na autostradach także w garderobach gwiazd. Są różne współczesne grupy tych pantofelków. Są proste, a zarówno na niebotycznym obcasie. Współcześni projektanci obuwia przypominają ten projekt, łącząc klasykę i nowoczesność tworzą doskonałe książki i wyglądy. W należyty sposób nawiązują do poprzednich czasów, a również uaktualniają dawne trendy nadając im współczesnych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, o nie tylko wracać do poprzednich motywów dokładne je odwzorowując. Można doskonale interesować się łącząc różne charaktery oraz działając swój, sam sposób ubierania. Krótka fryzura, wyjątkowa plus dostępna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te wszelkie elementy wyróżniały lata 20. To kopalnia planów oraz fasonów na odświeżenie swojej szafy. Buty nawiązujące do dalekiej stylistyki nadadzą Twojej prac wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o